بسیار اعصاب خرد کن است وقتی که نمی توانید دستگاه خود را پیدا کنید . حال چه دستگاه واقعا گم شده باشد و یا در بین کاناپه افتاده باشد ...!

سرویس Find My Phone میتواند که به صورت رایگان در account.microsoft.com/devices قرار دارد می تواند گوشی شما را برای جلوگیری از سوء استفاده قفل و یا پاک کند . همچنین می تواند گوشی شما را روی نقشه نشان دهد تا بتوانید آن را پیدا کنید .


در صورتی که برای اولین بار می خواهید از سرویس Find My Phone استفاده کنید :


در صورتی که برای اولین بار می خواهید از سرویس Find My Phone استفاده کنید باید قبلا در گوشی ویندوز فونی خود یک حساب Microsoft account داشته باشید .


1 : به account.microsoft.com/devices بروید . اگر خواستید وارد حساب کاربری خود شوید از همان حساب کاربری که روی دستگاهتان وجود دارد برای ورود استفاده کنید .


2 : گوشی ای که میخواهید پیدا کنید را انتخاب کنید و سپس روی دکمه Find My Phone کلیک کنید .


برای پیدا کردن گوشی :


1 : به account.microsoft.com/devices بروید .  اگر خواستید وارد حساب کاربری خود شوید از همان حساب کاربری که روی دستگاهتان وجود دارد برای ورود استفاده کنید .


2 : گوشی ای که میخواهید پیدا کنید را انتخاب کنید و سپس روی دکمه Find My Phone کلیک کنید .


3 : سپس نقشه ای را مشاهده خواهید کرد که روی آن محل گوشی شما مشخص شده است . شما میتوانید روی نقشه زوم کنید تا نمای بهتری داشته باشید .در صورتی که آخرین موقعیت موبایل را نمی بینید روی دکمه Refresh کلیک کنید .
برای پیدا کردن آسان موبایلتان به App List بروید و سپس وارد مسیر Settings > Updates & security > Find my phone شوید . سپس تیک گزینه Save my device’s location periodically so it’s easier to find را بزنید .
اطلاعات مطلب
نویسنده :

admin

❤️ امتیازات این مطلب : 0
تعداد بازدید : 59
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 07 ارديبهشت 1396 و ساعت 21:26
دسترسی بیشتر (ابزارهای مطلب)
نوع فونت متن :
اندازه فونت متن : (اندازه متن)
رنگ متن : (مقدار هگزادسیمال رنگ)

لینک این مطلب را در سایت خود قرار دهید :
تعداد حروف بکار رفته در متن :
اشتراک گذاری :