تعداد زيادي فهرست يا دايركتوري بر مبناي RSS/Blog وجود دارند كه گرسنه بلعيدن مطالب شما هستند. 

با ثبت نمودن وبلاگتان در اين فهرست ها شما مي توانيد آمار سايت خود را فوري و سريع بالا ببريد. 


برای دیدن این آموزش به ادامه مطلب روید ...

معمولاً ثبت در اين فهرستها اگر از ثبت در موتورهاي جستجو مؤثر تر نباشد كمتر نيست! و بدين گونه است كه وبلاگ شما به يك سايت غني، قوي، پربيننده و درآمدزا تبديل مي شود.

• سايت ديگري كه شما بايد سايت خود را در آن ثبت كنيد ياهو است اما چگونه؟ آدرس RSS سايت خود را در صفحه My Yahoo اضافه كنيد. اگر شما اين صفحه را نداريد به آدرس https://my.yahoo.com برويد و با كليك كردن بر روي MyYahoo ( اگر اكانت ياهو نداريد آنرا بسازيد) آنرا تشكيل و با ورورد به اكانت خود و كليك روي Add content آنرا (RSS سايت يا وبلاگ خود را) اضافه كنيد.

• در اين صورت هنگامي كه به صفحه My Yahoo خود بر مي گرديد فهرست عناوين وبلاگ خود را بر روي اين صفحه خواهيد ديد. ( جديدترين موارد را)

• حال اگر به سيستم شمارنده سايت خود مراجعه كنيد خواهيد ديد ياهو سايت شما ويزيت و معرفي نموده است چيزي كه شايد براي سفارش آن مي بايستي حداقل دهها هزار تومان مي داديد! معجزه شده است نه؟!!

فهرستها را از مطالبتان مطع كنيد
ماه اول ماه مهمي است
در طول ماه اول از انتشار وبلاگتان يا شروع اين دستورالعمل پيشنهاد مي كنيم حتي الامكان هر روز يك مطلب را بر روي وبلاگتان با اصول ذكر شده بالا منتشر كنيد. وبلاگهائي كه مرتب بروز مي شوند آمار بالاتري بدست مي آورند

اطلاعات مطلب
نویسنده :

admin

❤️ امتیازات این مطلب : 0
تعداد بازدید : 80
ارسال شده در تاریخ جمعه 24 ارديبهشت 1395 و ساعت 13:57
دسترسی بیشتر (ابزارهای مطلب)
نوع فونت متن :
اندازه فونت متن : (اندازه متن)
رنگ متن : (مقدار هگزادسیمال رنگ)

لینک این مطلب را در سایت خود قرار دهید :
تعداد حروف بکار رفته در متن :
اشتراک گذاری :